اخبار ستارگان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

خواهران سورال یعنى هانده و بنسو مهمان بیاز شو بودند. برن سات در جوایز دانشگاه اُکتاى شرکت کرد.

 

قسمت هاى ٨ و ٩ سریال فى ، جمعه ٢٩ اردیبهشت به اینترنت مى آید.

"زیر پای مادر" نام قطعی مجموعه "لبخندرخساره" بعد از "دیباجی" شد/این مجموعه پس از چندبار تعقیر نام بالاخره ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش میشود.

قسمت هشتم سریال پرستاره " #عاشقانه " به کارگردانی منوچهر هادی چهارشنبه 27 اردیبهشت در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. گوهر خیر اندیش مهمان برنامه ى جمعه ى دورهمى بود.

در جشن مجله ى بى استایل دمت گول ، بورجو اُزبرک ، مروه کایران ، حدیثه اصلان ، صدف آوسى ، اکین مرت دایماز حضور داشتند ؛ در این جشن فیلم هاى تبلیغاتى بوشرا دولى و اکین مرت دایماز براى بى استایل پخش شد.

تبلیغ جدید فحریه براى کتن آمد.

نشریه فرهنگی هنری "دنیای تصویر" با ویژه نامه ایی از مرحوم "علی معلم" به زودی منتشر خواهد شد. مهرداد میناوند در برنامه ى محله ى گل و بلبل حضور یافت.

جالب این جاست که هانده ارچل و مرت اکین دایماز مدت زیادى با هم دوست بودند و مدتى پیش از هم جدا شدند. لباس هانده به نوعى بود که توجه همه را جلب کرد ، پس از مدت کوتاهى که هانده به جشن آمد ، اکین مراسم را ترک کرد که خبرنگاران پرسیدند: به خاطر هانده خانم دارید میرید؟! که اکین گفت: نمیخوام صحبت کنم ، اینارو باید از هانده بپرسید!! هانده هم موقع خروج ، سوالات را بى جواب گذاشت.

هانده ارچل ، بورجو اُزبرک ، مروه کایران ، اکین مرت دایماز ، بوراک دنیز ، یوسف چیم، دیلان چیچک دنیز، کان اورانجیعلو و عشقش ، بیرجه آکلاى ، بورجو بیریجیک و شوهرش امره یتکین در جشن افتتاحیه ى نت فلیکس ترکیه حضور داشتند 

ایلکر کاللى به تولد ٣٣ سالگى خود رسید.

آسلى انور ، تولد ٣٣ سالگى خود را پشت سر گذاشت ؛ آسلى و مورات بُز به علت خیانت مورات از هم جدا شده اند و معلوم نیست فیلم سینمائى بنیم کارداشیم ٢ که قرار بود با بازى این دو به همراه بوراک اوزچیویت باشد ، چه مى شود. عوامل سریال استانبول گلین یا همان عروس استانبول ، آسلى را سر ست سورپرایز کردند و براى او جشن تولد گرفتند.

سریال اِولت کُکوسو در قسمت ٩ به پایان مى رسد ؛ در این سریال بازیگرانى همچون هانده سورال و صدف آوسى حضور داشتند.

طناز طباطبایى ، تولد امسال خود را هم پشت سر گذاشت.

تبلیغات جدید هانده ارچل براى لورال منتشر شد. شماره ى بهاره ى ماویولوژى به کیوآنچ اختصاص دارد.

سریال تورک مالى که در آن محمت على اربیل با همسر سابق خود هم بازى است و از این قضیه خشنود مى باشد!! ؛ به زودى از استار تى.وى پخش مى شود. مجله ى استانبول لایف ، شماره ماه مى خود را به تولگاهان سایشمن اختصاص داد.

پنه لوپر کروز ، در اینستاگرام خود ضمن تبریک تولد فرهاد اصغرى از همکارى با او در تابستان خبر داد.

در جوایز آلتین پالمیه ، ٣ جایزه ى بهترین سریال درام / بهترین تهیه کننده و بهترین موزیک به سریال آشک و ماوى داده شد.

سریال ایکیسینى د سودیم یا همان دو تا تونم دوست دارم در قسمت ٣ به پایان رسید!! با این که اى.تى.وى از پخش سریال تا لحظه ى مرگ در پنج شنبه ها با توجه به حضور سریال وطنم تویى - جسور و گوزل خاطره ى خوبى نداشت اما باز هم همان اشتباه در مورد این سریال هم تکرار کرد تا این سریال با ٣ قسمت به پایان برسد.

محبوب ترین زوج هاى هنرى در ماه آپریل به ترتیب: هیلال و لئون از سریال وطنم تویى ؛ زینب و امیر از سریال کارا سودا ؛ سودا و کُراى از سریال حیات بازن تاتلیدیر ؛ ایلدیز و على کمال از سریال وطنم تویى ؛ سلوى و داعان از سریال تا لحظه ى مرگ.

الیاس یالچینتاش ، خواننده ى ترک ؛ به ایران آمد و در بندر انزلى بود و هواداران ایرانى با او عکس هایى به یادگار گرفتند ؛ او قرار بود در بندر انزلى ، تهران ، تبریز ، کیش و شیراز کنسرت داشته باشد که تمام کنسرت هایش لغو شد و راهى استانبول شد ؛ ترکیه هم عکس هاى الیاس در کنار هواداران ایرانى را روى این خبر کار کرد.

سریال دلى گُنول فیلم بردارى آن شروع شده است و به زودى از فاکس تى.وى پخش خواهد شد ؛ بازیگران اصل این سریال مورات اونالمیش و توانا ترکاى هستند ؛ این دو پیش از این در سریال یر گُک آشک یا همان شمیم عشق ، هم بازى بودند.

کان اورگانجیعلو ، تولد ٣۶ سالگى خود را جشن گرفت ؛ عوامل سریال کارا سودا تولد او را سر ست جشن گرفتند. محمت گونسور ، تولد ۴٢ سالگى خود را جشن گرفت.

بوراک دنیز در مصاحبه با خبرنگاران گفت که همه چیز در رابطه اش با بوشرا دولى ، اکى است و وقتى در مورد ازدواج پرسیدند ؛ سریع گفت: حالا ببینیم چى میشه و سوار ماشین شد!!

گیزم کاراجا با کمال اکمکچى مراسم نامزدى خود را در منظقه ى سایت حلیم پاشا یالیسیندا برگزار کودند. یکى از شاگردان شبنم قلى خانى به مناسبت روز بازیگر براى او کیکى چند طبقه فرستاد که در آن تمام عکس هاى شبنم به چشم مى خورد.

استارت پایتخت ۵ از دوشنبه ١٨ اردیبهشت در شیرگاه مازندران کلید خورد ؛ این کار قرار است در قبرس ، تهران ، کیش و شهرک سینمائى ادامه یابد ؛ هنوز زمان پخش سریال مشخص نیست و محسن تنابنده ، طراح و سر پرست نویسندگان است. محسن تنابنده ، ریما رامین فر ، احمد مهران فر ، على رضا خمسه ، هومن حاج عبداللهى به کارگردانى سیروس مقدم و تهیه کنندگى الهام غفورى ؛ بازیگران اصلى این سریال را تشکیل مى دهند.

هانده ارچل که قبلا گفتیم در رستوران باکالتى دیده شد ، براى تولد عمه اش همراه با خانواده اش به این رستوران رفته بود و در مصاحبه با خبرنگاران گفت: پروژه هاى زیادى دارم که در حال مطالعه شان هستم و هنوز تصمیم جدى نگرفتم ؛ تبلیغات خوبى انجام دادم و عکس هام خوب از آب در آمد ؛ در وقت هاى استراحت به ورزش ، مطالعه میکنم و به خودم مى رسم!!

اخبار هنرمندان بوراک دنیز با موتور ش تصادف کرد اما آسیب جدى به او و موتور ش وارد نشده است. تبلیغ جدید کیوآنچ با سگش مارس براى ماوى منتشر شد. بنسو سورال با حوریت پازار مصاحبه کرد.

با تشکر از خانم مروارید

...
نویسنده : بازدید : 56 تاريخ : يکشنبه 24 ارديبهشت 1396 ساعت: 23:59

close
تبلیغات در اینترنت