خلاصه ی قسمت های 30 و 31 ایچرده یا نفوذی یا به قولی در زندان

ساخت وبلاگ
چکیده : ملک از شنیدن این خبر که سارپ و مرت برادر هستند شوکه می شه که جوشکون می زنه توی سرش و در می ره. ملک ب... با عنوان : خلاصه ی قسمت های 30 و 31 ایچرده یا نفوذی یا به قولی در زندان بخوانید :

ملک از شنیدن این خبر که سارپ و مرت برادر هستند شوکه می شه که جوشکون می زنه توی سرش و در می ره. ملک به مادر سارپ زنگ می زنه و می گه که من پسرت امید را پیدا کردم و می ام برات رو در رو تعریف می کنه که مادرش هم به سارپ می گه و سارپ مشتاقانه منتظر ملک است. ملک می ره دیدن جلال و حسابی باهاش قاطی می کنه که چرا مرت را از خانواده اش جدا کرده و انقدر سختی بهش داده. بعد ازرفتن ملک ، جلال به داود دستور می ده که ملک را بدزده. و جلوی در خونه ی سارپ اینا ملک را می دزدن. ملک زندانی است و رییس یوسف به یک بهانه می اد خونه را بازرسی می کنه اما ملک پیدا نمی شه. ملک با زرنگی از دست افراد داوود فرار می کنه و به سارپ زنگ می زنه و قرار می گذاره. جلال می گه که داوود وقتی ملک را پیدا کردی هر کس کنارش بود را بکش و اونها هم از روی ماشینی که ملک موقع فرار از افراد داوود دزدیده بود اونها را پیدا میکنن. از طرفی افراد قدرت هم می خوان سارپ را بکشن که ملک متوجه می شه و خودش را جلوی تیر قرار می ده و کشته می شه. داوود به دنبال فردی که شلیک کرده می دوه ولی نمی تونه بگیرش. ملک را به بیمارستان می برن ولی ملک می میره. مرت هم که نمی تونه خودش را کنترل کنه و سارپ می فهمه که اون برای جلال کار می کنه. سارپ میره به مدیر یوسف می گه و مدیر یوسف هم توی اتاق جلال توسط یک پرستار یک کنترل می گذاره که توش دوربین هست و صحبت های مرت و جلال را ضبط می کنه. وقتی پرستار کنترل را تحویل سلیم همکار مرت می کنه، مرت یک دعوای سوری راه می اندازه و جای کنترل ها را عوض می کنه. از طرفی جلال هم توسط افرادش به فردی که شاهد نجات دادن جلال توسط مرت بوده پول می ده که علیه مرت حرف نزنه و اون می گه من مرت را نمی شناسم. رییس یوسف علیه مرت مدرک نداره اما می گه تو دیگه یک پلیس نیستی و از اداره می اندازش بیرون. مرت و سارپ با هم همکار می شن تا قاتل ملک را پیدا کنن و بعد از پیدا کردن قاتل سارپ می گه نکشیمش که اون مرد می خواد به  سارپ شلیک کنه که مرت بهش شلیک می کنه و می میره. جلال هم بعد از مرخص شدن از بیمارستان می ره سراغ قدرت. این قسمت با مرگ ملک خیلی ناراحت کننده بود. در ضمن اون موقع که مرت را می اندازن از اداره پلیس بیرون ایلم هم هست و به مرت می گه که دیگه با تو کاری ندارم و مادر سارپ هم دیگه راهش نمی ده توی خونه.

این سریال هر هفته ساعت نه ونیم حدودا دوشنبه ها از شبکه شو تی وی پخش می شه و من سعی می کنم در عرض چند روز ببینم و خلاصه اش را بگذارم.

mozhganfilm...
ما را در سایت mozhganfilm دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 36 تاريخ : دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:44