معرفی کتاب

ساخت وبلاگ
چکیده : دوستان عزیز امروز می خوام بهتون 3 تا کتاب محشر معرفی کنم. نام: مومیایی کتاب جدید خانم پگاه که اگر اش... با عنوان : معرفی کتاب بخوانید :

دوستان عزیز امروز می خوام بهتون 3 تا کتاب محشر معرفی کنم.

نام: مومیایی

کتاب جدید خانم پگاه که اگر اشتباه نکنم نویسنده ی کتاب ناگفته بود. داستان درباره ی دختری است که دو ازدواج ناموفق داشته و به کانادا نزد برادرش رفته و داره زندگی اش را براش تعریف می کنه. گاهی اوقات اشتباهات کوچک و ترس و پنهان کاری بلاهای بزرگی به سر زندگی ما می ارن. این کتاب فوق العاده بود که دوست ندارم بیشتر تعریف کنم و ترجیح می دم که خودتون بخونید و لذت ببرید. .البته نثر کتاب یک مقدار فمنیست است و پیروی حقوق خانم ها که ممکنه به مذاق بعضی از اقایان خوش نیاد.

http://s8.picofile.com/file/8278127242/_Caffetakroman_momiyayi.pdf.html

 

نام کتاب: این مرد امشب می میرد

وای من عاشق نقش مرد این کتاب به نام معین شدم واقعا فوق العاده بود. داستان درباره ی دختره شری به نام یلدا است که بر اثر مسائلی تحت کنترل مردی به نام معین درمیاد و بعد از ازدواج با معین پی به مسائل جالبی می بره. داستان فوق العاده است اما تعداد صفحات بسیار زیاده بالای 1300 صفحه است اما من واقعا لذت بردم از خواندنش

http://s8.picofile.com/file/8278127334/_dehkaderomaan_In_Mard_Emshab_Mimirad_pdf.pdf.html

نام کتاب: کنیز ملکه مصر

یک کتاب تاریخی برای دوستانی که علاقه دارند. شرمین کنیز کلوپاترا است و اصرار او را در این زمان افشا می کنه که کتاب جالبی است.

http://s8.picofile.com/file/8278127500/_Romankade_kaniz_malakeye_mesr.pdf.html

mozhganfilmمعرفی کتاب,معرفی کتاب های خوب,معرفی کتاب های خواندنی,...
ما را در سایت mozhganfilm دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 30 تاريخ : جمعه 26 آذر 1395 ساعت: 19:06