اعلام قسمت اخر سریال تا حد مرگ با بازی انگین و فاحریه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  بالاخره سریال تا سرحد مرگ با بازی انگین و فاحریه قربانی رنکینگ شد و قراره این هفته با قسمت 13 به پایان برسه. این سریال که در روزهای پنجشنبه پخش می شد رقبای سر سختی مثل جسور و زیبا ، وطنم تویی و سریال چوپان داشت که همیشه در رتبه های بسیار پایین بود که علی رغم فروشش به بسیاری از کشورها تصمیم گرفتند که سریال را تمام کنند .

  من خودم تازه شروع کردم این سریال را ببینم الان که قسمت سومش هستم یکم ریتم سریال به نظرم خسته کننده است. با این حال بازی خوب انگین چشم گیر است . اما نظرم این است که سریال های ترک هر چه تعداد قسمت هایش کمتر باشد کیفیتش بیشتر است و امیدوارم انگین در پروژه های قدرتمند تری شرکت کند. واقعا اینها هر روز چند تا سریال دارن که مردم نمی رسن نگاه کنن و ما هم با وضعیت برعکسی در ایران مواجه هستیم که سریال ها یکی از یکی بدتر است و کسی رغبت نمی کند که اونها را ببیند. نمونه های بارزش هم سریال های عید بود که یکی از یکی بدتر و غیرقابل تحمل تر بود. سریال علی البدل که اصلا به نظرم فیلمنامه نداشت یک گروه دور هم جمع شده بودند تا یک چیزی بسازند.

  نویسنده : بازدید : 72 تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396 ساعت: 15:10
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها