خلاصه ی قسمت 29 سریال ایچرده یا نفوذی یا به قولی در زندان

ساخت وبلاگ
چکیده : ماشینی که هولیا منفجر می کنه حامل هاندان بوده که این خیلی قدرت را عصبی می کنه. قدرت اول یشیم را تهدی... با عنوان : خلاصه ی قسمت 29 سریال ایچرده یا نفوذی یا به قولی در زندان بخوانید :

ماشینی که هولیا منفجر می کنه حامل هاندان بوده که این خیلی قدرت را عصبی می کنه. قدرت اول یشیم را تهدید می کنه که باید جلال را به جایی بکشونه در غیر این صورت اون به جلال می گه که یشیم برای ملک تله گذاشته بوده و اون را از خونه بیرون کشیده. یشیم می ره همه چیز رابه جلال اعتراف می کنه و جلال اون را در اتاقش زندانی می کنه. داوود می خواسته قدرت را با تفنگ دوربین دار بکشه که افراد قدرت داوود را دستگیر می کنن و برای جلال دام پهن می کنن از طرفی افراد قدرت ، مرت را دستگیر می کنن و می گن می دونیم که عامل نفوذی جلال در پلیس تویی. مرد خودش را با درگیری ازاد می کنه. قدرت به جلال چند بار شلیک می کنه ولی در لحظه اخر مرت می رسه و به قدرت شلیک می کنه. جلال بابا حالش خیلی وخیمه. جوشگون به سارپ زنگ میزنه می گه جلال را بکش تا بهش بگم داداشت کجاست. توی بیمارستان این مکالمه را ملک می شنوه و سارپ را تعقیب می کنه ملک زودتر از سارپ به جوشگون می رسه و جوشگون به ملک می گه که تو امید را می شناسی و اون کسی جز مرت نیست و ملکه شوکه می شه و این قسمت تمام می شه.

وای اخر هیجان می شه قسمت بعد. این سریال دوشنبه شب ها در شبکه شو تی وی ترکیه پخش می شه که سعی می کنم با یک یا دو روز تاخیر براتون بگذارم

mozhganfilm...
ما را در سایت mozhganfilm دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 39 تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396 ساعت: 15:10