خلاصه ی جسور و زیبا از قسمت 22 تا 26

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دوستان به دلیل اینکه پرشین مشکل داشت و من فکر می کردم شاید دیگه درست نشه دیگه خلاصه ها را ننوشته بودم. خلاصه های قبلی را روی یک ورد ذخیره کرده بودم.

اول از همه باید بدونید که این سریال به شدت خسته کننده شده و من به خاطر اینکه قسمت 32 قسمت اخرش است دیگه می خواستم بقیه اش را ببینم. فعلا این چهار قسمت جاهای مهمش را براتون می گذارم.

صالح پدر شیرین بر علیه تحسین کار می کنه و تحسین باهاش درگیر می شه و در یک حادثه با اسلحه صالح کشته می شه و رضا در اونجا بوده و از این صحنه فیلم می گیره. جسور از وقتی که فکر میکنه سوهان بچه اش را سقط کرده همش باهاش بد رفتاری می کنه. فیلم قتل صالح به دستور جسور و سوهان می رسه و جسور این اختیار را به سوهان می ده که پیش پلیس بره و یا اینکه به خاطر پدرش سکوت کنه. سوهان فکر می کنه که باباش بیماری لاعلاجی داره و دیگه بهش امیدی نیست و وقتی پرونده را به چند نفر نشون می ده می فهمه که باباش فیلمش کرده. هولیا و بچه اش می رن خونه ی تحسین زندگی می کنن و هولیا همش قصد داره که مخ تحسین را بزنه حتی با لباس خواب به اتاق تحسین می ره که تحسین قاطی می کنه  و بیرونش می کنه. جاهده هم بعد از کش و قوس های فراوانی با شوهرش اشتی می کنه و منتظر به دنیا امدن هستن. تحسین با بولنت دست به یکی می کنه و مناقصه را می بره و بعد جاهده دستش را رو میکنه. عدالت از زندان فرار می کنه و به سراغ تحسین می ره. هولیا اونها را می بینه به پلیس زنگ می زنه اما پلیس پیداش نمی کنه و در ادامه رضا با خواهرش درگیر می شه و عدالت را با دست های خودش خفه می کنه و می کشه. سوهان هم صد بار هی در خواب و رویا می بینه که حقیقت را به جسور گفته و در اخر قسمت 26 به جسور می گه که بچه سقط نشده و می گه حالا وقت اینه که تو دست از کارهات برداری وبا من و بچه ات از این جریانات دور بشی. سوهان فیلم قتل بابای شیرین را به شیرین می ده و می گه این مدت به این دلیل باهات سرسنگین بودم و شیرین فیلم را می بینه و شوکه می شه.

در قسمت اخر هم می بینیم که جسور و سوهان به هم می رسن و با بچه شون همراه می شن و فقط در این راه کورهان بیچاره می میره. دوستان خودم تا قسمت 26 دیدم و سعی می کنم از این به بعد هر قسمت را ببینم براتون بگذارم.

...
نویسنده : بازدید : 50 تاريخ : سه شنبه 20 تير 1396 ساعت: 19:58

close
تبلیغات در اینترنت